Маленький начальник, антоніми-омоніми Устинкиної мови і ще кілька міні-історій…

Наш Малюк Додати коментар

У 19-20 місяців малюки видають вже дуже цікаві фрази. У їхніх маленьких голівках відбуваються вже зовсім дорослі порівняльні аналізи, вони втілюють себе у різні ролі, розповідають казочки не гірше ліпше за батьків, вміють зовсім не зле організувати себе і рідних, нагадати, у що треба одягнути дитину, куди краще податися на прогулянку і т.д.

Кілька ситуацій із буднів нашої лялюхи:

Акторка

Дві палички з дитячого ліжечка в Устинкиних руцях. Іде дитина на них опираючись.

- Устька… Ти що робиш?

- Дідьюсь, бабусь, – і сіється, прищуривши очі :)

8 лютого, 2016

Маленький начальник

Повертаючись ввечері всією сім’єю додому, біля вхідних дверей витягуємо з навантаженого дитячого візка кілька пакунків з покупками. Устя вже давно на руках сидить і командує. Тим часом я ще щось легеньке намагаюсь схопити у вільну руку – підгузки, якісь дротики для рукоділля.

- Панка (тобто памперс) так, мама, на. Мама, У(с)тя – тюдьи ( тицькає пальчиком на двері. Канькань (її транспорт) тюдьи (показує на двері з написом Kinderwagen), так, тато, так!

Покивала головою. Все правильно, все, як книжка пише…

4 лютого, 2016 

Антоніми і омоніми Устинкиної мови…

До слова “мокрий” в Устинки антонім “добрий”. Наприклад, помила голову і питаю:”Яке волосся?” “Моке”, – каже Устя. “А в тебе яке?” “Добе”
Коли треба дитину похвалити, плескає в долоньки: “мо-ні-ка, мо-ні-ка”. Виявляється, віднедавна, то не тільки ім’я одної з наших ляльок

26 січня, 2016

***

Альбом для малювання на голові в Устинки.

- Устю, що ти робиш?

- Дах, сяпа (шапка)

Посмішка.

січень, 2014

 

0

Залишити коментар

*


4 + = 6

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>