“Годинник долі” отримав ІІІ премію на конкурсі “Коронація слова – 2016″

Відень Додати коментар

Трампарарам!!! Мій вірш “Годинник долі” на “Коронація слова-2016″ здобув ІІІ премію у номінації “Пісенна поезія”.
На жаль, потрапити в Київ на церемонію нагородження не вийшло, але інтернет-трансляція частково зарадила цьому. Ми з Устинкою отримали багато гарних емоцій, спостерігаючи за дійством і за нашою бабусею  :) . Навіть дозволили собі, нечемнюхи, пожартувати.

“Дивись, Устинко, баба Аня щось тримає в руках, хоча ще нічого не вручали”, – жартую, намагаючись втримати увагу малюка ( наша бабуся тримала в руках якийсь папірець, скручений в трубочку). ”А може то гамка?”- припустила Устина. Чим дуже розсмішила мене, а потім і себе. “Ні ні, пташенятко! З гамкою на сцену не виходять.”

І тут на самому цікавому, коли ще деякі номінанти категорїї “Пісенна поезія” завмерли в очікуванні результатів (як і я), у нас пропав інтернет…. Тож інтрига  затягнулася ще на півгодини  ;)

Перемотавши трансляцію трохи назад, згодом дізнаюся про ІІІ премію. Новина додала нашому вечору більше тепла після дощу і ми, ще трохи хворі, та з гарним настроєм, пішли на вечірню прогулянку по лазурному узбережжю Середземного моря, не знаючи, що в цей час збірна України програє Північній Ірландії і що більша половина України в купському настрої через це, як і наш татко, який подався на стадіон у Ліон, підтримати українських футболістів. Але кому що…

Та й про це я дізнаюсь тільки згодом, коли вляжуться емоції після конкурсу і у малюка настане сонний час.

Гарний вечір! Дякую “Коронації слова -2016″

0

Залишити коментар

*


− 8 = 1

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>