Українці у Відні вийшли на центральну площу, щоб підтримати Євромайдан

Відень Додати коментар

Українці у Відні зібрались сьогодні, 24 листопада 2013 року о 16:00 год., на Graben, одному з центральних майданів австрійської столиці, щоб привселюдно висловити свою позицію щодо інтеграційного вектора України і підтримати Євромайдан.

 Україна – географічно європейська держава, з багатою культурою і традиціями. Прийшов час, коли українці одноголосно висловлюються за те, щоб країна ще й економічно наближалася до Європи.

«Нам потрібний цей прогрес – Україна у ЄС!», «Україна – це Європа!», «Україно, ми з тобою!»  – з цими та подібними гаслами вийшли українці в осінню негоду, щоб об’єднатись із земляками, які за таких же погодних умов мужньо проявляють свою позицію на Майданах України і світових площах, не погоджуючись із рішенням влади – призупинити євроінтеграцію.

Учасники заходу ділились своїми думками, прагненнями, співали українські пісні. У руках майоріли прапори України, Австрії і Євросоюзу.

Все говорило одне – ми, український народ, хочемо у Європу!

0

Залишити коментар

*


− 3 = 5

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>