Великодні ярмарки у Відні — розвага для гостей і для мешканців міста

Відень 2 коментарів

Великдень у римо-католицькому світі вже не за горами. Готується до свят і Відень. Незвичайних ноток настрою додає не лише погода, сповнена сюрпризів і несподіванок, яка то активно протирає оченята, після зимового сну, то засипає снігом, незвичним у цих краях. Відчуття феєрії підсилюють і великодні ярмарки, які із великим задоволенням відвідують як гості, так і мешканці міста.

Шоколадні та іграшкові зайці, різнобарвні яйця (чи навіть писанки), оздоблені бісером і візерунками, рожевощокі святкові коржики – почесно вмостились на прилавках і чекають на своїх господарів. Поруч – дерев’яні «витинанки», симпатичні лавандові подушечки, солодощі, улюблені наїдки і напитки. По той бік вітрини – задоволені обличчя покупців чи просто глядачів. Начебто нічого надзвичайного, та охочих придбати милі дрібнички, прогулятись серед краси, витвореної майстерними людськими руками, не бракує.

 

Діти не оминають можливість взяти участь у майстер-класах і власноручно виготовити святкові прикраси, повправлятися у ходьбі на ходулях, пофотографуватися із анімаційними кумедними персонажами.

Традиція віденських святкових ярмарок є дуже давньою. До прикладу, різдвяні ярмарки у Відні вважаються найстарішими у світі

0

2 коментарів для Великодні ярмарки у Відні — розвага для гостей і для мешканців міста

 • Уля говорить:

  Гарно, що Відень такий кольорово-гостинний напередодні найбільшого свята християнського Світу! Прикольне яйо :) )

  • Іра говорить:

   … знесене зайом…
   (тобто кріликом :) )

Залишити коментар

*


6 + = 8

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>