Віденський симфонічний оркестр під відкритим небом дарував перлини світової класики

Відень Додати коментар

Вечір, 8 травня 2013 року. На площі Heldenplatz у Відні людно, гамірно і, водночас, спокійно та урочисто. Сине вечірнє небо, теплий подих весни – підсилюють незвичайну атмосферу. Сьогодні тут виступає Віденський симфонічний оркестр у рамках фестивалю “Fest der Freude” (Фестиваль Радості). Народу – море.

Насолодитись виконанням безсмертних творів Штрауса, Бетховена та інших прийшла як молодь, так і літні люди. Хтось зручно вмостився на траві за «імпровізованим» пікніком, а комусь достатньо їжі духовної, але усім комфортно та затишно, ніхто нікому не заважає. Щоправда, у останніх рядах побільше шуму, тому, якщо хочеться виразнішого звучання – будьте добрі пройти ближче до сцени.

Вхід на концерт – вільний. Тому бажаючі в межах двох годин легко змогли доторкнутися до живого мистецтва у майстерному виконанні. Кому не вдалось потрапити, матиме можливість надолужити втрачене у наступний раз – як розумію, подібні культурні заходи для Відня є традиційними і відбуваються з певною періодичністю.

 

0

Залишити коментар

*


7 + = 10

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>