Жадан, Собаки, Відень

Відень Додати коментар

«Якщо не знаєш Жадана в ролі музиканта, то піди і дізнайся чи «смакує» тобі його музика» — сказала собі вересневими днями і за годину до виступу прийняла рішення піти на захід. А люди у Відні, хоч і не відірвані від культурного українського життя, та все таки вибір мають обмеженіший, ніж земляки на Батьківщині.
Знайшла з запізненням клуб «Flex». Виступ обіцяв бути 1,5-годинним, то з 10-12 проґавленими хвилинами ще було не все втрачено.
Прийшовши, здивувалася, що ще не розпочалось дійство, але й зітхнула полегшено — нічого повз мою увагу не прошмигнуло. Люди собі тинялись без діла, спілкувались, щось попивали і чекали на довгоочікуваного гостя. А чекати ще трохи довелось. А що, минулого разу на Стінга теж з півгодини довелось промарнувати ;) і Славко Вакарчук, наскільки пригадується, ще який спізнюх на концертах (чи то мені колись ті півгодини так довго минали? :) ). Ой не подобається мені таке довге чекання (мова не про даний випадок), коли вже починає закрадатися сумнів: «А може там у них щось відміняється? Може якийсь форс-мажор?».
Але миттєво атмосфера пожвавішала, почувся підбадьорливий свист, радісні вигуки і неподалік пройшов улюблений тисячами український читачів Жадан із музикантами гурту «Собаки».
Без довгих вступів розпочався концерт, без довгої «розминки» народ почав «відриватися» хто як вмів.  Невеличкі діалоги з прихильниками, жарти письменника і музикантів, радісні обличчя присутніх.
І хоча мене абсценною лексикою не злякати, та коли в приспіві всоте гримить моцний матючок, то таки вухам стає не просто :) і добра моя знайома відмовилась скласти компанію через це, але, як на мене, Жадан хлопець інтелігентний — занадто багато зайвого собі не дозволяє ;)
Дуже тішуся, що таки знайшлася можливість втрапити на концерт. Наступного разу вже знатиму, що піти — означеє гарно провести час у компанії супер-вибухового гурту.
0

Залишити коментар

*


3 − = 1

Ви можете використовувати ці HTML теги і атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>