Відень

Різдвяний настрій від Піккардійської терції у Відні

Попри яскраві святкові інсталяції, кілометри сяючих гірлянд, кольорові подарункові набори на прилавках віденських магазинів, різдвяний настрій до мене, дитини українських традицій, приходить трохи згодом – не раніше середини грудня. Та цього року одна з улюблених груп створила свято в останні дні осені: 29 листопада 2019 до Відня завітала «Піккардійська терція» з різдвяною програмою. Була переконана, що мушу піти. Попри те, що знаю і люблю групу з середини 90-х, з часів незабутнього «Пустельника», нагода потрапити на концерт випала вперше, далеко за межами рідного міста.

Спокійно спізнюючись хвилини на дві, впевнено з родиною прямувала на концерт і зовсім не очікувала, що всі бажаючі почути «Піккардійську терцію» вже пунктуально вмостились на своїх глядацьких місцях; що в приміщенні церкви, в якій мав відбутися концерт, вже майже нема вільних місць і що музиканти (про що стало відомо невдовзі) теж готові розпочинати (окрім «Піккардійської», з відвіданих мною концертів, пунктуальністю міг би похвалитися хіба що Елтон Джон, за що особливий респект ;)).

Марним було невеличке занепокоєння, щодо програми, яку вважала невідомою. Слухачі в цей вечір мали нагоду відкрити щось для себе нове, як і почути відомі в Україні та світі коляди чи різдвяні пісні
(«Добрий вечір тобі», «Щедрик», «Бог предвічний», «Нова радість»,
«Santa Claus is Comin’ to Town») . В репертуарі  гурту  іспанські, американські, шотландські, польські різдвяні пісні, а також і австрійська всіма улюблена «Тиха ніч». Моїм особистим відкриттям у цей вечір стала «Лямпадка» –  хочеться послухати її знову.  Та й загалом – забажалось колядувати.

Довго гості заходу не відпускали улюблених музикантів. Тож без «Старого трамвайчика» і кількох інших пісень-«візитівок» «Піккардійської терції» не обійшлось.  Хтось у цей вечір прийшов вперше познайомитись із творчістю колективу, компакт-диски в руках після концерту свідчили, що знайомство відбулось успішно.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *