Наш Малюк

Малюк & боулінг


Переслідувала нас давно ідея сходити з дитиною на боулінг.  Може звучить безглуздо, бо наш малюк ще зовсім малюк – 1 рік і майже 5 місяців :), але вірили, що дитині буде цікаво. Сьогодні  наважились на такий похід. Час дня не обіцяв багато дорослих відвідувачів (з їхніми шкідливими звичками :)), адже субота, дообідня пора. Але порожньо не було і таки бажаючих не бракувало. Приємно, що дітей було досить немало — хтось прийшов позмагатися  з друзями, хтось святкував день народження.

З перших хвилин було видно, що доня скучати не збирається. Спочатку ознайомлювалася і роздивлялася все навколо. А згодом зрозуміла що до чого і чого люди сюди прийшли. Активно стежила куди котиться м’яч, озвучувала як розлітаються кеглі: “бабах”, плескала нам і тішилась успіхам кожного — тата, мами і бабусі. В перервах кожен пив свій сочок чи компотик (тут наша крихітка була переможицею :)).

Після одного із страйків нашого татуся Устинка склала пальчики в кулачок і махнула ним згори вниз, що мовою жестів означало “Yes”. Мої очі заокруглились — звідки вона це знає? Але не важко було за мить  здогадатися, що наша дівчинка не випускала з поля зору ще й хлопчиків (років 9-11) на сусідній доріжці.

Випробовувати терпіння малюка не збиралися і час обіднього сну був не за горами, тож зіграли одну-дві гри і поїхали додому гамцяти овочеву зупку і спати.

Отже… Не шкодую, що вибрались. Не вважаю, що подібними походами треба зловживати, але іноді урізноманітнити сімейне дозвілля — чом би й ні…

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *