Відень

Лялечки

Досі не знала наскільки вони прекрасні і тільки сьогодні, на якомусь там десятку життя, відкрила для себе неймовірні витвори природи – лялечки метеликів: одні – наче з воску чи пластику, інші – ніби видуті зі скла, наступний десяток, мов з паперу. Дуже вражаюча картина.

лялечки метелика
лялечки метелика

Спочатку стояла, як вкопана, і не могла зрозуміти, чи справжні. Хоча, коли ти в зоопарку, в кімнаті з метеликами, то є всі підстави вірити побаченому. Про всяк випадок придивилась ще до метелика, який сидів на одній із лялечок – живий, рухає лапками. Потім Гугл прийшов на допомогу і підказав, що саме так вони виглядають, тож зробила висновок: справжні, але, здається, без втручання людини тут не обійшлось.

лялечки метелика, метелик

То тут, то там висіли тарілочки з красивими наїдками для метелеків – кольоровими  фруктами, які рясно посипані, думається, пилком. Поруч літали зелені, коричнево-оранжеві та інші метелики. І як я досі всього цього не зауважувала, адже були вже там не раз?! Всю нашу увагу, мабуть, отримували величезні черепахи, що порпались у піску поруч ;). А метелики пролітали на тлі то тут, то там…

їжа метеликів, зоопарк

Ось так часом краса приховується у деталях, які зауважуємо не відразу (якщо зауважуємо загалом :)).

метелик
Facebook Коментарі

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *