Відень

«Вчора був землетрус! А ти – пральна машина, пральна машина…» – прочитала у Скайпі

Вчора ввечері, 2 жовтня 2013 року, поблизу Відня відбувся землетрус. Силою понад 4.2 бали за шкалою Ріхтера.  Гірська країна, що тут дивуватися… І хай землетрус, то зовсім не смішно, та коли ти стихійне явище плутаєш з роботою побутового приладу, то при гарних розкладах така реакція викликає, як мінімум, посмішку.

Землетрус застав нас (мене і мого чоловіка Ігора) напередодні вечері – між 19 і 20 годиною. Звичайно, ми про це не догадувались. Поки я ще виконувала останні завершальні акорди в приготуванні вечері, Ігор переглядав собі якісь документи, сидячи на дивані. В той час пральна машинка мала свої завдання – приводила до ладу спортивні костюми.

І коли наступив кульмінаційний момент в її програмі – викручування (що відбувається дуже активно і найгучніше), Ігор задав питання: «Що то таке? Ти чуєш?». «Так, – відповіла я. – пралка ввімкнута…» «Так, що аж квартира здригається?»  А пралка, справді, коли виходить на фінішну пряму, то вібрує так неслабо і коли знаходитись поруч, то це відчувається на фізичному рівні. «Яку ж то я програму ввімкнула?» – задумалась. Рипнули двері – ніби їх протягом похитнуло. Ми насторожились. «Думаєш, хтось до нас незваний прийшов?» – пожартувала. Після двох хвилин дискусії – все забулося і ми приступили до вечері.

Сьогодні у скайпі першим ділом отримала повідомлення від Ігора: «Вчора був землетрус! А ти – пральна машина, пральна машина…» Про це зранку повідомили австрійські  ЗМІ, зокрема, Кurier.

За відгуками друзів і знайомих, багато хто вчора зауважив тремтіння предметів. Можливо, щоб більш відчути момент, треба було знаходитись у сидячому положенні або принаймні менш активному…

 

Зображення – Google

Comments

Галина Михайлик
Жовтень 23, 2013 at 8:49 am

Дотепно!Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *