Відень

Коли термометр за вікном показує 40…

Поки синоптики фіксували рекорди липневої спеки 2013 року, населення Відня ховалося від спекотливих вихідних хто як міг.  Найкращий варіант – поближче до природи. А так як «природи» і у самому Відні не бракує, то можна далеко не ходити. Тільки парків та садів, як уже згадувалось у попередньому матеріалі, тут  близько 280, та найбільшим «скарбом» у літню спеку є наявність річки і можливості у ній купатися. Дунай і його канал став «рятівним куточком» для багатьох мешканців міста у ці, рекордно спекотливі, вихідні.


Спека-спекою, та у нашої невеличкої компанії була своя мета – випробувати новенький гриль 🙂 і гарно провести час. План визрівав дуже швидко і, через тотальну зайнятість цими днями, мало було часу на роздуми, планування. Як правило, спонтанні рішення часто залишають гарні враження. Та у цей раз відбулось все не без нюансу, який мало не зіпсував настрій.

Щоб далеко не їздити, вирушили у першу гриль-зону, яка спала на думку. До слова, у Австрії розпалювати багаття на землі заборонено, аби уникнути пожеж. Потрібно мати зі собою мангал, який використовувати можна у спеціально відведених місцях або на власних подвір’ях. Звичайно, всі ці заходи безпеки є важливими, але звикнути до них, то якесь божевілля. Не покидає відчуття, що ти якийсь «кіт учений». Але порядок – це добре.

Обране нами місце особливою мальовничістю не відрізнялось, але основна його перевага: гриль-зона і рукою подати до води.

Дорогою нас чекав сюрприз – вирішила собі почитати, що там друг людства Інтернет про спеку каже.  Інформація не дивувала, але розстроїла і неабияк. У зв’язку зі спекою і підвищеною пожежною небезпекою, звісно, розпалювати багаття, навіть у відведених місцях – verboten! заборонено! Таке правило у особливо спекотні дні діє і у нашій рідній країні. І як нікому це не спало на думку  – буває.. 🙂

Але попри це відпочинок вдався – гарно поспілкувалися, відшукали тіньок (хай і ділили його з дикими за природою, але не поведінкою, качками). Розстроюватися вирішили у інший день, а у спеку краще побільше позитиву. Якщо з шашликами не вийшло, то з настроєм було все гаразд. Лише нашому мангалу не пощастило –  мусить чекати наступного разу…


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *