Відень

Концерт Океану Ельзи в Відні

Концерт Океану Ельзи в Відні (і в будь-якому іншому місці чи місті, де мешкають українці) – це завжди подія і переповнені зали. Цього року теж гурт потішив прихильників своїм приїздом у столицю Австрії – 24 липня 2022 року в одному з районів Відня було дуже людно і синьо-жовто.

Йти-не йти – терзали сумніви напередодні… Коли війна з її стресами – настрій не дуже до гульок, коли на концерті Океану Ельзи вже друге чи втретє, чи ти вже не пам’ятаєш (бо відносишся до тих динозаврів, що пам’ятають перші кроки і перші хіти ОЕ), то теж сприяє міркуванням – а може дати собі спокій? І тут з’явились вільні квиточки (про те, що вільних вже не було на час наших роздумів, не здогадувалась), друзі заохочували йти, гроші за квитки наче будуть використані для потреб ЗСУ, тому стимулів виявилось достатньо і ми пішли.

Щоб увійти до концертної зали, багатьом довелось вистояти довжелезну чергу (про додатковий вхід мало хто знав, у процесі просування черги одні другим передавали інформацію).

This image has an empty alt attribute; its file name is OE2-1024x768.jpg

Концерт мав розпочатись о 20:00 год., та довжелезна черга за вікном ще й далі повільною змійкою поволі просувалась вперед. Тож чи то враховуючи організаційні моменти, чи слідуючи традиції Океану Ельзи, концерт розпочався із запізненням (це вам не пунктуальність Елтона Джона ;), але то не страшно — додалось часу на спілкування за склянкою прохолодного напою).

У нас були сидячі місця, та вже з перших нот сидіти не хотілося. Лунали і нові пісні, і давно знайомі, але не забуті. Серед новинок – пісня, присвячена захисникам Маріуполя, яку Святослав Вакарчук написав на прохання воїнів.

Весь час на концерті не покидало відчуття присутності серед великої української родини (хай собі звучить пафосно, якщо що), яка зібралась, щоб разом поспівати, посумувати, помріяти, порадіти.

Приємно, що на заході були не тільки українці – дехто привів зі собою друзів, коханих і т.д. Щодо земляків, то були тут представники зі всіх куточків України – Харків, Донецьк, Суми, Львів тощо.

Незчулися, як концерт добіг до кінця, та ніхто не збирався відпускати співака без улюбленого хіта «Обійми», а гурт невблаганно зберігав інтригу :).  На завершення, після неодноразового вмовляння публікою (в незмінних кращих традиціях ОЕ), бажання зали було виконано.

«Обійми мене, обійми…», – ще довго в цей вечір наспівувалось у голові. «Обійми мене, обійми», – було чутно неголосне наспівування на перонах віденського метрополітену та на вулицях. Ловила себе на тому, що поверталась з так званою усмішкою  «від вуха до вуха».

Facebook Коментарі

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *