Відень

На полуничному полі Відня.

Якщо комусь у Відні раптом захотілось піти на поле і назбирати полуниць, то з цим проблем нема – йдеш собі і збираєш. Нас теж всією сім’єю привело на полуничне поле  бажання позбирати смачних ягідок і поласувати ними. Ніби дрібничка, а радості чимало.

Особливо приємно було дізнатися, що ці ягідки «біо» і ціна на них не кусюча, а дуже навіть приваблива. На вході отримали талончик, в якому був зазначений ряд для збирання, а також картоновий ящичок, розрахований на кількість ягід, яку дозволялось назбирати, а це 2 кг на дорослу людину.

Кілька довгих рядів полуниці місцями ховалися поміж будяками, міжряддя – устелені соломою. Ягодами не рясніло, на жаль: чи то урожай скромний, чи перед нами побувало багато відвідувачів, чи то вже завершення сезону. Одним словом, збиралось не так вже й швидко, але нема на що нарікати –  весело і приємно, а невеличкі смачнючі ягідки заманювали ще і ще… До повного ящика  залишалось небагато.

Давненько не доводилось самостійно збирати полуничний урожай, хоча  в дитинстві досвід збирання полуниці з бабусиного городу був чималий – протирала очі і на город, назбирала повну мисочку і за кілька хвилин за ними слід остивав. Розімята в мисочці полуниця з вершками і цукром щоденно була сніданком чи вечерею і до кінця сезону її забагато не бувало, алергія не нападала, бабуся не спиняла :).

Коли повертались додому, зауважили, що через дорогу від поля можна було придбати вже назбирані ягідки – заплативши вдвічі дорожче, ви економите час, не брудните нігті, не печетеся на сонці, але кому що, а нам в цей день хотілося ближче до природи  і найважливіше – щоб наша трирічна донечка теж мала свій перший досвід збирання полуниці не з тарілочки, а з поля.

п.с.: на ожину вже дружньою компанією ходили в Україні – вражень вистачило на кілька місяців ;).

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *