Uncategorized

Сніг у квітні або капризи віденської весни.

Весна ще та капризуха! В німецькій мові весна — іменник чоловічого роду, тому в Відні це капризун ;). Але незалежно від гендерних уявлень і стереотипів різних народів, весна любить бути мінливою. Цьогріч це суцільна гра температурних контрастів. І якщо в останні дні березня і перші дні квітня було +24 градуси, то за день погода вже помінялася на +8 градусів, за два дні: на +18 градусів (5.04.2021), а ще за день — на +3 (06.04.2021). Ось такий калейдоскоп цифр весняної погоди (чи кардіограма).

погода у Відні, капризи весни, весна у Відні, сніг, сніжить, сніг у квітні, весна, сніжинки, віденські будні
Сніг у квітні

Сьогодні, 6 квітня, о 15:30 годині рясно та безнадійно сніжило, але це аж ніяк не означало, що менше, ніж за 15 хвилин, о 15:44 день не буде щедро залитий сонячним промінням — наче нічого не сталося, просто хтось дуже ретельно помив все за вікном.

погода у Відні, капризи весни, весна у Відні, сніг, сніжить, сніг у квітні, весна, сніжинки, віденські будні, сонячний день, після дощу, весняний день
Вимитий весняний день (за мить після падання снігу)

Сподіваюсь, що це таки прощальні танці лапатих сніжинок цієї весни-літа. Часто до Відня веcна зазирає ще з середини лютого, тому давно вже пора! Herzlich willkommen!

Facebook Коментарі

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *