Кулінарні історії

Квашені помідори з хитринкою

Бувають випадки, коли терміново хочеться квашеного помідорчика, а його нема… І мало того, що те бажання дуже “термінове”, то ще й яке нав’язливе! Добре, що з якогось часу приходять на допомогу квашені помідори з хитринкою ;). Раніше я й не здогадувалась, про такий спосіб. З’ясувалось, можна швидко, смачно і безпроблемно отримати квашені помідори.

pomidor, tomat_ квашені помідори

Одного разу, посеред зими, мрійливо заікнулася про квашені помідори мамі мого чоловіка. Вона дуже добре знала, що я є їхньою поціновувачкою і балувала мене ними при нагоді (також смачнющим квашеним фізалісом). У цей час мама була в нас у гостях, а на нашій господарці таких запасів, на жаль, не водилося. Але вихід із ситуації знайшовся: “А ми можемо помідори в розсіл з огірків кинути і за кілька днів будеш мати квашені помідори!” Я якось запитально мовчала. Та коли за кілька секунд таки второпала, що таке буває 🙂 і що це цілком серйозна пропозиція, то радо погодилась на експеримент.

Отже, взяли ми розсольчик (трішки треба було туди додати цукру) і шубовснути в нього скільки помістилось помідорів. Ну і за кілька днів можна вже було кривитись від задоволення, смакуючи помідорами-кислячками.

квашені помідори в банці, pomidory, Tomaten

Зараз для мене це вже звична практика — доїдаємо останні огірочки з банки (домані, квашені), а їх вже з нетерпінням підчікують помідори.

Може комусь знадобиться ця маленька кулінарна “хитрість” 😉 і вам також прийдуть на допомогу квашені помідори з хитринкою.

Facebook Коментарі

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *