Відень

У віденський парк атракціонів Praterschtärn за веселощами…

Весна принесла у Пратерштерн (Praterschtärn) – віденський «діснейленд» – веселощі, сміх, гамір…  У парку з величезною кількістю  розваг і атракціонів розпочався новий сезон. У вихідні погожі дні тут яблуку ніде впасти. Та покататися і гарно розважитись зможуть всі бажаючі – черги розходяться швидко, атракціонів не бракує на будь-який вік. Тож вперед – обирати улюблений…

Reisenrad – не лише оглядове колесо, але й чудове місце для романтичного побачення.

У парку знаходиться один із основних символів Відня – оглядове колесо, якому понад 100 років. Колесо збудоване в честь золотого ювілею Франца Йосипа І –  імператора Австрійської імперії.

Під час Другої світової війни колесо зазнало серйозних пошкоджень і з 30 кабін було відновлено тільки 15. У 2002 колесо пережило великий проект реконструкції і  з тих пір знову радо вітає своїх гостей у своєму “первинному” вигляді.

Охочих, насолодитись Віднем з «пташиного польоту», не бракує.  9Є  і квиток у вас в руці.

Радісно очам, коли в історичних дерев’яних  кабінах піднімаєшся над Віднем і перед очима відкривається красива панорама  Відня. А ще коли погода сприяє…

Перед тим як потрапити у кабіну оглядового колеса, відвідувачі заходять до затишної кімнатки, своєрідного музею, і знайомляться з наочною історією як Reisenrad, так і з життя Відня та його мешканців у різні епохи.

У макетах дерев’яних кабін відтворено часи римського володарювання, розбудова древнього міста, воєнне лихоліття, розмірене життя імперських часів тощо.

Цікавим є те, що у кожній кабіні вирує своє «механізоване життя»  – поєдинки між загарбниками і захисниками Відня, будівництво Штефансдому (Stephansdom) – сьогодні головного храму міста, палаючі руїни у Пратерштерні, велосипедні, автомобільні, піші прогулянки городян. Одним словом – симпатично!

Далі є можливість зробити професійне фото «на пам’ять» у бутафорській кабінці  і вперед за враженнями у п’ятнадцятихвилинну подорож над Віднем…

Для романтиків чи людей, які хочуть у особливій формі відзначити важливі події , тут є VIP-кабінки, у яких можна попити вино і насолодитись виглядом вечірнього міста. Але для такого небуденного задоволення доведеться ширше розкрити гаманець…  🙂

Атракціони на будь-який смак…

Занурюємся у світ інших атракціонів, а їх тут багацько і ціни помірніші, ніж на оглядове колесо. До того, як правило, кожен з видів представлений у кількох варіаціях, та атракціонів-близнюків у Пратерштерні не зустрінеш.

Покататися на машинках і відчути себе водієм на дорозі з рухом, де діють невідомі правила; мчати на зустріч вітру по «американських гірках», постріляти в різноманітних тирах, відчути себе капітаном флотилії і поуправляти корабликами на воді (водночас не оминаючи нагоди постріляти в перехожих водяною «зброєю»); позмагатися у перегонах пацюків чи коней (кому що до вподоби…), відвідати будиночки заселені вампірами, зомбі і іншими жахіттями, покружляти на зовсім не дитячих «каусельках», які, подібно оглядовому колесу, гарно відкривають панораму міста (діти карусельками не обділені теж… 😉 ); приборкати Чорну мамбу – велетенську змію (атракціон для «безстрашних», який високо піднімає сміливців і крутить ними на всі боки)…   Все це, але в набагато розгорнутішому вигляді Ви зустрінете у  Пратері – чудовому місці для веселого відпочинку.

Зрозуміло, що всі розваги супроводжуються апетитним похрумкуванням різноманітної смакоти та іншими атрибутами приємного проведення часу.

Comments

Липень 30, 2014 at 11:57 am

Я так зщрозумів, що у них невеликі американські гірки?Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *