Відень

Великодні ярмарки у Відні — розвага для гостей і для мешканців міста

Великдень у римо-католицькому світі вже не за горами. Готується до свят і Відень. Незвичайних ноток настрою додає не лише погода, сповнена сюрпризів і несподіванок, яка то активно протирає оченята, після зимового сну, то засипає снігом, незвичним у цих краях. Відчуття феєрії підсилюють і великодні ярмарки, які із великим задоволенням відвідують як гості, так і мешканці міста.

Шоколадні та іграшкові зайці, різнобарвні яйця (чи навіть писанки), оздоблені бісером і візерунками, рожевощокі святкові коржики – почесно вмостились на прилавках і чекають на своїх господарів. Поруч – дерев’яні «витинанки», симпатичні лавандові подушечки, солодощі, улюблені наїдки і напитки. По той бік вітрини – задоволені обличчя покупців чи просто глядачів. Начебто нічого надзвичайного, та охочих придбати милі дрібнички, прогулятись серед краси, витвореної майстерними людськими руками, не бракує.

 

Діти не оминають можливість взяти участь у майстер-класах і власноручно виготовити святкові прикраси, повправлятися у ходьбі на ходулях, пофотографуватися із анімаційними кумедними персонажами.

Традиція віденських святкових ярмарок є дуже давньою. До прикладу, різдвяні ярмарки у Відні вважаються найстарішими у світі

Comments

Березень 30, 2013 at 7:18 pm

Гарно, що Відень такий кольорово-гостинний напередодні найбільшого свята християнського Світу! Прикольне яйо :))Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *