Будні / Відень

Безкоштовний швидкий тест на COVID-19 у Відні

У Відні вже не перший місяць можна робити безкоштовний швидкий тест на COVID-19. Задля безпеки святкових заходів масові тести почали робити напередодні різдвяних свят. Зараз продовжує працювати три центри, де безкоштовно можна пройти процедуру (у випадку відсутності симптомів). Послугами одного з них вирішила скористатись.

Відень, Donaustadt
Бадьорою ходою поспішаю зробити тест

Першим ділом зареєструвалась і отримала QR-код. Трохи не вдавалась онлайн реєстрація (не одній мені, якщо що ;)) — постійно видавало помилку. Проте був і альтернативний варіант — зателефонувати на номер відповідної служби, та вперто продовжувала атакувати сайт. Зробила все, що тільки пропонувалося (можливо і щось зайве) коли по другому разу запропонувало реєстрацію — припинила  затію і вирішила телефонувати. Та випадково глип на пошту, а там — тадам — підтвердження обраного часу. Супер, бо вже на той час дуже поспішала.

Далі все, відбулось безпроблемоно і безболісно (ну, трохи дискомфортно). Потрібно було мати деякі документи з собою (документ, який би засвідчував особу, страхування, код). 

Corona-Test, Gratis Corona Test, Austria Center Vienna, Antigen Test
Було зовсім не людно, проте дуже по-людяному 😉

Теж не сильно приємним і насторожливим моментом є, коли заходиш у центр, а там, очікувано,  персонал обмундирований з ніг до голови і від вигляду захисних костюмів відразу стає лячно і ти подумки занурюєш себе у подібний, хоча розумієш, що і він не є кордоном для вірусів.

Далі взяли з носоглотки потрібну пробу. Після того, як паличка відвідала сусідні з мозком володіння, її потрібно було занурити в розчин і якийсь час перемішувати. В цей день скарг на здоров’я не було зовсім. То таки хотілось вірити, що і тест буде відповідний. На результат довелось зачекати хвилин десять. І він показав одну (в цьому випадку заповітну) смужку.

Antigen Test, Schnelltest, Corona-Test in Wien
В очікуванні смужки


Facebook Коментарі

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *