Будні / Відень

Кактуси, що самі поселились на балконі :)

Одного весняного ранку вигулькнуло щось із землі в горщику на балконі (фото 1). “Підозрілий бурянець”, — подумалось. Сім’ядолі такі дивні, м’ясисті. Чомусь стало цікаво. Не зривала — нікому не заважало. Минуло кілька тижнів.

кактус, сім'ядолі кактуса, паросток
Цікавенький бурянець?

Далі історія видалась ще дивнішою — здалось, що росте кактус (див. фото 2 :)). Кактусів у нас нема (дехто випадково викинув при переїзді), а я їх дуже люблю і сумувала перший час, а потім не поспішала надолужувати (діти народ цікавий, а вазонки в нас у легко доступних місцях :)) Так минув не один рік.

кактус, сім'ядолі кактуса, паросток
Невже кактус?

Одним словом, думка, що до нас нізвідки поселилось двоє кактуcових немовляток зовсім таки веселила і наповнювала радістю. “А може якісь будяки?” – закрадалась думка. Але і будяки люблю, особливо їхні квіти ;)), тому чекала з нетерпінням продовження історії.

З кожним днем, тижнем надія на кактуси проростала, як і самі рослинки. І невдовзі проросло два колючих “шнурочка”. Ось така цікава пригода на рівному місці 🙂

Припускаю, купили землю, в якій «заявлялись» насінини. Чи може вітер нахуліганив? (У що мало віриться, водночас розумію, що зовсім не знаю, як розмножуються кактуси.) Більше ідей нема)), зате є нові кактуси 😉

кактуси, молоді кактуси,
Ось такі кактуси-близнюки випадково виросли на балконі.
Facebook Коментарі

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *