Кулінарні історії

Салат з броколі, насіння, кабачка, помідора.

салат з броколі, насіння, кабачка, помідора

Не питайте, що за салат — сама не знаю. Якось щось подібне на вигляд і дуже смачне потрапило до нас на кухню з супермаркета. Розпізнала в ньому соняшникове насіння (не смажене, якщо що), броколі (сире), дрібні кубики сирого кабачка і помідора. Так засмакувало, що нині спробувала втнути щось на зразок (шкода, що не було кабачка, то ще про всяк випадок добавила порею :))

В таких випадках добре хоча б складники прочитати (часто ця ідея спадає на думку запізно). Та це був саме той випадок, коли я щось підчитати встигла. Спочатку не мала часу вникати — смачно хрумала, а наступного дня, на щастя, догадалась глянути на складники. Розірвана упаковка ще була в межах квартири, проте багато не обіцяла, але таки змогл вичитала найголовніше: згадувався малиновий соус (якщо правильно дофантазувала і співставила розірвані шматки), тому (тадам ;)) заправила порічковим «соусом» (де логіка? причаїлась у ключових словах: кислинка, ягідки). Зблендувала ягідки і назвала це соусом. Заправила оливковою олією і (трішки переборщила з яблучним) оцтом. Інші складники було і так видно неозброєним оком. Нижче пишу оптмальний на мій погляд склад:

Жменька соняшникового насіння (не смажене);

Помідор (більш-менш дрібно нарізаний);

Броколі (або цвітна капуста) сира (відносно дрібно поламати);

Кабачок (дрібні кубики);

Зблендувати малину (порічки у моєму випадку чи соус з журавлини). Думаю, могло б підійти і ківі;

Оцту і трішки оливкової олії (на смак);

Підсолити і підцукрувати (якщо трішки проситься).

Результат мене (і не тільки) дуже навіть влаштував.

З того часу було вже кілька варіацій салату. З сирою цвітною капустою, з сирим гарбузом (помаранчевим таким), з журавлинним соусом, з дрібно порізаними яблуками тощо. Всі варіанти однаково добре підійшли — незмінно смакували!

Подібний склад продуктів, думаю, може когось здивувати, а для інших навпаки виявитись давно знайомим поєднанням. Я ніколи не практикувала подібного, проте для деяких моїх знайомих виявилось поїдання сирої цвітної капусти чи броколі справою зовсім не новою!

Були ще під час безкінечних цьогорічних локдаунів несподівані та смачні відкриття з сирими овочами і фруктами, про які згодом теж хочетья розповісти.

Facebook Коментарі

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *