Будні / Відень

Червень, балкон, урожай.

Перший день літа — непогана нагода зібрати перший урожай з городика на балконі :), який став дуже гарною розрадою і під час карантину, і до нього. Це острівць, який дає можливість кудись помандрувати, хай навіть тільки в уяві, побути поближче до зелені, затишно посидіти собі в теплий весняний чи літній вечір (з комп’ютером, книжкою, вином/чаєм).

Кольрабі діаметром орієнтовно 7 см.

Цього року ми вперше посадили горошок, огірочки, салат і кольрабі. Вже традиційно садимо помідори, кріп, цибульку і часничок. А ще маємо сунички, які трішки мусять оговтатись (чи то мурахи вплинули, чи сумнівне суcідство, чи приморозки — щось поникли з цвітом і ягідками, але надію подають). Не знаю, чи варто зізнаватись у тому, що в землю, яка залишилась у мішку, затицькала одну картоплину 🙂 і вона успішно пишно “в’ється” з тої торбини. З деякими рослинами після зими довелось попрощатись (малина), а також ялівець виглядає дещо підозріло (наразі не допомогло пересаджування і, ймовірно, вже не допоможе).

Горошок ще занадто юний, але вже смикаємо по одному стручку

Звісно, що на особливі урожаї не розраховуємо. Нам цікаво бачити, як все зростає, цвіте і розвивається. Але таки дуже сподіваємось отримати суцвіття кропу, бо дуже воно нам потрібне (в попередні роки, в маленьких горщиках, на сонячному балконі, не встигав дозрівати). Будемо раді і двом-трьом огірочкам прямісінько з “грядочки” (найсвіжіші магазинні так не тішать). А ще дууже гарним подаруночком є молодий часничок, який ще не встиг поділитись на зубці і якого в супермаркетах і наших околицях ще не зустрічала — і його вирощуванні бачу немалий сенс 🙂 — кілька штучок і вже душа цвіте і… 🙂 Також велику радість приносять помідори — не розчаровують, як правило.

Салат вже виручав не один раз за весну, коли закінчувався магазинний

Facebook Коментарі

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *