Відень

“In the Eye of the Storm” у Відні знайомить з роботами українських модерністів

Вже кілька тижнів у Відні у палаці “Бельведер” відбувається виставка “In the Eye of the Storm” , яка показує різноманітність палітри українських модерністів, котрі попри буремний політичний час творили свої прекрасні роботи.

In the Eye of the Storm, на виставці, українські модерністи, виставка у Відні

Нарешті вдалось завітати на виставку і побачити її на власні очі, а не тільки споглядати у соцмережах. Першою привітала нашу компанію картина Олександра Мурашка “Благовіщення”. Цікаво вийшло, що це було в переддень Благовіщення (я про це не здогадувалась – заплуталась у датах). Далі була нагода розглянути й інші твори художника.

картина, О. Мурашка, українські модерністи, виставка у Відні, In the Eye of the Storm


На виставці представлено також роботи О. Новаківского, І. Труша, Казимира Малевича, Василя Єрмілова, Олександра Богомазова, Михайла Бойчука, Миколи Касперовича, Анатолія Петрицького, Всеволода Максимовича, Михайла Жука, Абрама Маневича та інших художників України першої половини 20 ст.

картина, Малевич, українські модерністи, виставка у Відні, In the Eye of the Storm


Картини українських модерністів розміщено у кількох залах. Мешканці і гості Відня зможуть насолоджуватись цими роботами ще до червня.
Вже на вході було цікаво спостерігати, як відвідувачі питаються про ukrainische Ausstellung (українську виставку). Далі приємно було спостерігати, як ті чи інші відвідувачі зупиняються, щоб зробити якусь замальовочку біля вподобаної роботи чи сфотографувати, після розглядання і осмислення. Вчитувались гості виставки також у дати, які інформували про нелегкі віхи того часу.

картина, українські модерністи, виставка у Відні, In the Eye of the Storm

Два роки мандрує виставка світом. Австрія стала четвертою країною, в яку завітали картини в рамках проєкту “In the Eye of the Storm”. Після Відня виставка вирушить до Лондона.

картина, українські модерністи, виставка у Відні, In the Eye of the Storm

Щасливої дороги роботам! Хай знайомлять світ з українським мистецтвом. Видається, що це ще не початий край роботи.

Facebook Коментарі
Поширити:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


+ 4 = 8


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.