Кулінарні історії

Восьминіг – що за “звір” і з чим його їдять…

Ось такого Oktopus-а (на фото) «вполювала»  у віденськомy супермаркеті.  Кальмари готувала безліч разів у Львові, а з цим морським мешканцем зіткнулась вперше. Відразу постало питання: що з ним робити? Після недовгих роздумів і «гортання» інтернет-сторінок, зрозуміла, що нічого вишукувати не хочу, тому вирішила приготувати так як і кальмари.

Спершу очистила від від усього зайвого (в тому числі від чорнильного мішечка). У підсолену кип’ячену воду з лавровим листком і перчиками різноманітними занурила на кілька хвилин восьминога, а далі поклала до пасерованої цибульки в сковорідку і кілька хвилин потушкувала, додавши за смаком солі і чорного перцю.  Загальний час приготування – близько 15 хв. Восьминіг був готовий!

Цікаво, що готувала тільки «для себе», якби сумно і егоїстично це не звучало, бо чоловік ще в супермаркеті попередив, що це не для нього (здивованою я не була, адже знаю, що надає перевагу більш традиційній їжі, але надію плекала поділитися). Радість була безмежною, коли мені дісталась лише половина  Oktopus-а. Хай і невеликі зусилля до страви приклала, але зовсім недаремні… 🙂

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *