Кулінарні історії

ВаренИчки з варенням — нехитрі дитячі ласощі

ВаренИчки зі сливовим варенням — такими запам’ятала їх з дитинства. Наскільки пригадую, заправляли їх також перетертим з цукром маком.

Зазвичай, коли баба чи мама ліпили вареники і залишалося тісто, то робили нам кілька варенИчок, які перемішувались із будь-яким варенням (частіше зі сливовим, чи то таке запам’яталось найбільше на правах улюбленого :)). Серед улюблених якийсь час було і полуничне. Нам, дітям, така страва смакувала — аж за вухами лящало. “Серйозні” вареники їсти було набагато нудніше :). Солодкий мак “колов у зуби” і не користувався попитом.

Зараз пригадала собі, коли нашвидкоруч треба було щось приготувати (бо гостились собі гарно в друзів, та бажання попоїсти наздогнало ще вдома) і не просто приготувати, але щоб і малюкам смакувало. Тож вирішила “ризикнути”.

Абракадабра-сім-салабім і спільними зусилями невдовзі вималювалася перша партія варенИчок. Надихнуло на них саме сливове мамине варення.

Хвилююча мить — затамувавши подих чекаю, якою буде реакція дітей. Не скажу, щоб діти пищали від радості, та маленькі поціновувачі виробів з тіста, погамцяли варенИчок і потішили мене тим, що не довелось вигадувати ще чогось іншого. Тож перше знайомство, як на мене, вдалось.

Facebook Коментарі

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *