Кулінарні історії

Авокадо: смачно, просто, швидко.

Прямісінько на мене дивилось авокадо, яке вже давно пора було б з’їсти. Захотілось скуштувати його у вигляді якоїсь намазки на хлібці. Готових рецептів не знаю, тож вирішила щось зімпровізувати.

За щасливим збігом обставин, в холодильнику стояли на варті трикутнички плавленого сиру. Тож воно все в голові прокрутилось, співставилось і виглядало, що результат буде смачненький. Оголосила мамі – мама схвально кивнула і ми приступили до діла: розім’яли авокадо виделкою, додали сирок, теж розім’яли, посолили, поперчили і щедро намазали на хлібці.

А ще на днях дізналася, що гарним поєднанням є авокадо + консервований тунець. Тож зараз пишу ці рядки і хрумчу хлібчиком, на якому красується авокадо з тунцем (правда, сфотографувати не встигла :)) Зацікавила новинка і дітей, а це такий прошарок суспільства, якому буває важко вгодити з їдою, тому кожному подібному відкриттю неймовірно радієш.

п.с.: З авокадо в мене любов не з першого погляду і не з першого шматка який ледь змогла з’їсти. Та згодом полюбила його і то дуже. Не зчулась, як почала його додавати до суші, до салатів, а найчастіше – вприкуску до кави. Кілька разів пробувала готувати з помідором (мені таке поєднання не засмакувало, та я була винятком, гості та домочадці мали іншу думку). А ще дітям в картопляне пюре іноді можу додати.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *